Contact

Werk je in het onderwijs en wil je aan de slag met duurzaamheid, maar je weet niet hoe?
Ben je op zoek naar inspirerende voorbeelden, ervaringsdeskundigen en samenwerkingspartners?
Of wil je graag jouw project verbinden en laten groeien? Aarzel dan niet en neem contact met ons op. Twijfel je bij wie je moet zijn? Stel dan je vraag via onze helpdesk.

Contactgegevens

Website (incl. agenda en nieuws-items) en nieuwsbrieven:
Redactie@lerenvoormorgen.org

PO netwerk:
Peter@lerenvoormorgen.org 

VO netwerk:
Eline@lerenvoormorgen.org

MBO netwerk:
Roos@lerenvoormorgen.org

HO netwerk:
Giuseppe@lerenvoormorgen.org

Interne organisatie:
Pleuni@lerenvoormorgen.org

Lidmaatschap:
Eline@lerenvoormorgen.org

Facturen:
facturen@lerenvoormorgen.org

Post- / bezoekadres

Vliegend Hertlaan 4C
3526 KT Utrecht

Bereikbaarheid: Ons kantoor is goed bereikbaar met OV (Bushaltes Socrateslaan & Europaplein-Noord). Parkeren in de buurt van ons kantoor is gratis , maar de parkeerplekken in de buurt zijn beperkt.

Let op: parkeer je fiets of auto niet bij onze buren van groothandel GEPU Deze plekken zijn gereserveerd voor hun bezoekers en hun hek gaat om 17.00u dicht.

Contact over projecten

Sustainability Skills:
Daan@lerenvoormorgen.org

Homo Florens:
Peter@lerenvoormorgen.org

Duurzame Docent Verkiezing:
info@duurzamedocent.nl

Dag van de Duurzaamheid:
info@dagvandeduurzaamheidonderwijs.nl

SustainaBul MBO
Roos@lerenvoormorgen.org

SustainaBul VO
Eline@lerenvoormorgen.org

SustainaBul HO
Studenten voor Morgen

 

Deel deze pagina: