LOGIN

Contact

Helpdesk

Werk je in het onderwijs, wil je aan de slag met duurzaamheid maar je weet niet hoe?
Zoek je inspirerende voorbeelden, ervaringsdeskundigen en samenwerkingspartners?
Of wil je jouw project verbinden en laten groeien? Stel je vraag via onze helpdesk.

Contactgegevens

Website (incl. agenda en nieuws-items) en nieuwsbrieven:
Redactie@lerenvoormorgen.org

PO netwerk:
Peter@lerenvoormorgen.org 

VO netwerk:
Peter@lerenvoormorgen.org

MBO netwerk:
Roos@lerenvoormorgen.org

HO netwerk:
Giuseppe@lerenvoormorgen.org

Interne organisatie:
Pleuni@lerenvoormorgen.org

Lidmaatschap:
Sofie@lerenvoormorgen.org

Facturen:
facturen@lerenvoormorgen.org

Post- / bezoekadres

Vliegend Hertlaan 4
3526 KT Utrecht

Contact over projecten

Circular Skills:
Daan@lerenvoormorgen.org

Homo Florens:
Bart@lerenvoormorgen.org

Duurzame Docent Verkiezing:
info@duurzamedocent.nl

Dag van de Duurzaamheid:
info@dagvandeduurzaamheidonderwijs.nl

SustainaBul MBO
Roos@lerenvoormorgen.org

SustainaBul VO
Peter@lerenvoormorgen.org

SustainaBul HO
Studenten voor Morgen

 

Deel deze pagina:

In de Coöperatie Leren voor Morgen zijn diverse partijen verenigd die zich inzetten voor duurzaamheid in het onderwijs. De Coöperatie Leren voor Morgen ontvangt financiële steun van het Ministerie van Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit in het kader van het programma DuurzaamDoor.