Leden

Stichting Fibershed NL

NGO

Middels aantrekkelijke bewustwordingsprogrammas nodigt Fiberhed de volwassenen van morgen uit om mee te denken over een de duurzame toekomst van textiel en kleding.

mbo vo

Wie zijn we

Ons netwerk van boeren, verwerkers van vezels tot textiel, ontwerpers en makers werkt samen aan natuurlijke en lokale textielketens. Met onze aanpak vergroten we de biodiversiteit, leggen we CO2 vast en dragen we bij aan een gezonde bodem.

Wat doen we

  1. Goede Gesprekstof, van Grond tot Garderobe (2023) is een boek dat is ontwikkeld om met jongeren in gesprek te gaan over de impact van kleding.
  2. Goed Gekleed meer met Minder (2024) is een modulair bewustwordingsprogramma dat jongeren (12+) in hun kracht zet om hun eigen (duurzame) kleding- en beroepskeuzes te maken.
  3. Goed Gemaakt, rolmodel voor de klas: vakspecialisten vertellen over hun beroep en nodigen jongeren (en docenten!) uit om daarna zelf aan de slag te gaan tijdens een interactieve textielworkshop.

Wat we aanbieden

  • Interviews
  • Opiniestukken
  • Cursussen
  • Webinars
  • Fysieke evenementen
  • Online evenementen
  • Een netwerk
  • Lesmateriaal
  • Advies
  • Pilotprojecten

Contact

Mr HF de Boerlaan 127
7411 AH Deventer